کک کش KILLS FLEAS

(دیدگاه 12 کاربر)

سم کشنده انواع کک بدون بو با اثر فوری ⇐ کک کش KILLS FLEAS

کک کش KILLS FLEAS یک پودر بی بو ،بی رنگ و بی ضرر برای محیط زیست می باشد  که جهت نابودی و دفع کامل حشره کک در خانه  از روی فرش ها و قالیچه  ها تولید گردیده است سم کک کش کلیز فلاز یک نام با برند جهانی برای بیشتر صاحبان  حیوانات  خانگی شناخته شده بود و اغلب توسط دامپزشکان تجویز می گردد این پودر به راحتی بر روی زمین پاشیده می شود وبه هنگام برس زدن داخل درون الیاف فرش  نفوذ پیدا می کنند   با استفاده از سم کیلز فلار خواهید توانست در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه ی اندک  جمعیت کک ها را  از حیط زندگیتان به طور کامل ریشه کن کنید ذرات این پودر بسیار ریز میباشد تا به خوبی بتوان به درون الیاف نفوذ کنند و همچنین از نظر بار الکتریکی خنثی شده اند ذرات پودر سم ضد کک به دلیل خنثی بودن بار الکتریکی به الیاف فرش چسبیده ودر نتیجه احتمال خیلی کمی برای جداشدنشان  هنگام استفاده از جارو برقی وجود دارد و همین خاصیت اثر گذاری طولانی مدت را فراهم می آورد  هنگامی که نوزادان کک در آن حوالی پرسه میزنند ذرات پودری آنها را نابود می کنند این ذرات دارای phخنثی(ph=7)بوده و برای الیاف فرش و قالیچه بی ضرر میباشند  و از سویی دیگر در کنترل حس آفات  مورد نظر یعنی کک ها و فرار نکردن آنان از ذرات پودری کک اهمیت بیشتری پیدا می کنند .

«زمان را از دست ندهید»

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986


شناخت کک

کک ها، حشرات موذی و بسیار خطرناکی هستند که به واسطه ویژگی های حرکتی و دوره زندگی، به دام انداختن آن ها بسیار مشکل و تقریبا غیرممکن است. حتی استفاده از سموم در مبارزه با آن ها راه به جایی نمی برد. اگر کک ها، وارد محیط های مسکونی شوند، بیرون راندن آن ها بسیار مشکل است. این چگونه سعی در شناساندن کک ها به شما و ارائه چند راه برای مبارزه با آن ها دارد.کک ها حشراتی از راسته سیفوننپترا هستند. حشراتی کوچک، بدون بال و خونخوار که حرکت های جهشی دارند. کک ها بیشتر از پستانداران و گاهی از پرندگان خونخواری می کنند. به طور کلی از 3000 گونه کک فقط 12 گونه به انسان حمله می کنند. مهمترین گونه های کک، کک جوندگان، کک انسان و کک گربه (Ctenocephalides felis) و کک سگ (Ctenocephalides canis) هستند. گزش آن ها باعث تحریک، ناراحتی شدید و خونریزی می شود. کک جوندگان ناقل مهم طاعون خیارکی و تیفوس منتقله توسط کک است. کک های گربه کرم های نواری (ستودها) را منتقل می کند. کک تونگا (کک شنی) پوست انسان را سوراخ کرده و باعث عفونت می شود. کک هایی که انسان را می گزند در بیشتر نقاط جهان یافت می شوند.معرفی بهترین و قویترین سم کک کش  با نام کیلز فلار

این سم یک پودر بی بو ،بی رنگ و بی ضرر برای محیط زیست می باشد  که جهت نابودی و دفع کامل حشره کک در خانه  از روی فرش ها و قالیچه  ها تولید گردیده است سم کک کش کلیز فلاز یک نام با برند جهانی برای بیشتر صاحبان  حیوانات  خانگی شناخته شده بود و اغلب توسط دامپزشکان تجویز می گردد این پودر به راحتی بر روی زمین پاشیده می شود وبه هنگام برس زدن داخل درون الیاف فرش  نفوذ پیدا می کنند   با استفاده از سم کیلز فلار خواهید توانست در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه ی اندک  جمعیت کک ها را  از حیط زندگیتان به طور کامل ریشه کن کنید ذرات این پودر بسیار ریز میباشد تا به خوبی بتوان به درون الیاف نفوذ کنند و همچنین از نظر بار الکتریکی خنثی شده اند ذرات پودر سم ضد کک به دلیل خنثی بودن بار الکتریکی به الیاف فرش چسبیده ودر نتیجه احتمال خیلی کمی برای جداشدنشان  هنگام استفاده از جارو برقی وجود دارد و همین خاصیت اثر گذاری طولانی مدت را فراهم می آورد  هنگامی که نوزادان کک در آن حوالی پرسه میزنند ذرات پودری آنها را نابود می کنند این ذرات دارای phخنثی(ph=7)بوده و برای الیاف فرش و قالیچه بی ضرر میباشند  و از سویی دیگر در کنترل حس آفات  مورد نظر یعنی کک ها و فرار نکردن آنان از ذرات پودری کک اهمیت بیشتری پیدا می کنند 


 

قویترین مایع کک کش بدون بو

 کک کش KILLS FLEAS


نحوه استفاده از سم کک کش KILLS FLEAS

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

مبتی بر 12 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 مرور ها برای کک کش KILLS FLEAS

 1. ضامنی

  سلام برای استفاده باید پودرو با اب قاطی کنیم

 2. ثمین

  قیمت سم کک کش KILLS FLEAS چنده

 3. لویی پور

  سلام اقا این سم کک رو گرمی میفروشین؟

 4. شریفی

  سلام من از این سم کک برای سگم میخوام یه وقت ریشه موهاشو نسوزونه

 5. خادم

  سلام جناب حتما کک کش KILLS FLEAS بدون بو هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. سعادتی

  سلام من برای فرش منزلمون میخوام برای دو تا فرش 6 متری چقدر از سم کک کش لازمه

 7. طلوعی

  اقا یه سم قوی تر از این ندارین برای دفع و نابودی کک ها

 8. رامین

  سلام خسته نباشین قیمت کک کش KILLS FLEAS چنده

 9. شیما

  سلام چه مدت طول میکشه که تاثیر بذاره

 10. قدیری

  جناب من چطوری باید سفارش بدم

 11. عابد زاده

  خیلی سم خوبیه والا منکه راضی هستم

 12. عالم پور

  سلام اره منم از این سم کک سفارش دادمو راضی هستم خیلی تاثیر گذاره برای دفع این حشرات موذی

راهبری

سبد خريد من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

نمایش سریع

بستن

دسته‌بندی‌ها