مورچه کش GARDEN PRO

(دیدگاه 10 کاربر)

قویترین و کشنده تریع مایع مورچه کش بدون بو ⇐  سم  GARDEN KILLER ANT KILLER

سم بسیار قوی و کشنده سریع مورچه GARDEN PRO  توسط شرکت اف ام سی تولید شده است این سم یک سم غیر افع بسیار موثر میباشد  این سم علاوه بر اینکه جمعیت کثیری از مورچه  ها را در مدت زمان کوتاهی نابود می کند  اثرات سم انت کیلر تا 3 ماه همچنان فعال می ماند  واین ویژگی به دلیل استفاده از دو مادهاولیه فعال در آن میباشد   سایر اجزای سم مورچه کش انت کیلر  در مقایسه با انواع مشابه  بسیار کوچکتر بوده  وبه دلیل همین خاصیت  باعث نفوذ بهتر در داخل شکاف ها و ترک ها می شود  که در کنترل جمعیت مورچه ها به ویژه   در محل لانه های آنان بسیار موثر است.  

«زمان را از دست ندهید»

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986

 


شناخت مورچه

مور یا مورچه (انگلیسی: Ant) حشره‌ای اجتماعی است همانند زنبور عسل از راستهٔ نازک بالان که در میانه‌های دورهٔ کرتاسه یعنی حدود ۱۱۰ تا ۱۳۰ میلیون سال پیش تکامل یافته‌است. امروزه بیش از ۱۲۰۰۰ گونه مورچه طبقه‌بندی شده‌اند و حدس زده می‌شود این تعداد تا ۲۲۰۰۰ گونه نیز برسد. مورچه‌ها به راحتی از شاخک‌های آرنج دارشان، ساختار گره مانندشان، کمر باریکشان و حرکات موزون شان قابل شناسایی هستند. مورچه‌ها سه نوع خانه را برای خود انتخاب می‌کنند، مانند خانه انسان، تپه شنی یا خاکی و کلوخ. کلوخ یعنی ترکیب شن و خاک می‌گویند که استحکام بیشتری در برابر باران و طوفان داشته باشد. بدن مورچه دارای سه قسمت اصلی است. سر، تنه (یا بخش میانی)، پشت یا متازوم(Metatasoma) و تمامی پاها (سه جفت) به قسمت تنه متصل می‌شوند.

اندازهٔ اجتماع مورچه‌ها می‌تواند از چند ده مورچه شکارچی در یک حفره تا چند میلیون مورچهٔ ساده و مورچه نازای ماده و طبقه‌ای از کارگرها، سربازها و سایر گروه‌ها را در یک محدوده جغرافیایی وسیع شامل شود. همچنین اجتماع مورچه‌ها شامل تعدادی نر دارای نطفه و همچنین یک یا چند ماده که توانایی بارور شدن دارند و ملکه نامیده می‌شوند، می‌شود. همچنین گاهی اجتماع مورچه‌ها یک ابرجامعه توصیف شده‌است ٬زیرا مورچه‌ها در آن با یکدیگر کار می‌کنند و از اجتماع خود دفاع می‌کنند.


 


سم مورچه کش بسیار قوی انت کیلر GARDEN PRO

سم بسیار قوی و کشنده سریع مورچه GARDEN PRO  توسط شرکت اف ام سی تولید شده است این سم یک سم غیر افع بسیار موثر میباشد  این سم علاوه بر اینکه جمعیت کثیری از مورچه  ها را در مدت زمان کوتاهی نابود می کند  اثرات سم انت کیلر تا 3 ماه همچنان فعال می ماند  واین ویژگی به دلیل استفاده از دو مادهاولیه فعال در آن میباشد   سایر اجزای سم مورچه کش انت کیلر  در مقایسه با انواع مشابه  بسیار کوچکتر بوده  وبه دلیل همین خاصیت  باعث نفوذ بهتر در داخل شکاف ها و ترک ها می شود  که در کنترل جمعیت مورچه ها به ویژه   در محل لانه های آنان بسیار موثر است  فرمولاسیون سم مورچه کش انت کیلر  شامل اجزایی است که سایز  اجزای محصولات  امولسیون  و 1000 برابر کوچکتر از سایر اجزای محصولات  میکروکپسول شده می باشد  و همین خاصیت باعث  میشود که ذرات کوچکتر سم سریع تر جذب کوتیکول یاهمان غشای  پوسته حشرات  و مورچه ها شده و به همین دلیل آنهارا سریع تر از پای در می آورد


 

مورچه کش انت کیلر

 

مورچه کش GARDEN PRO


 

نحوه استفاده از سم مورچه کش GARDEN PRO

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

مبتی بر 10 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 مرور ها برای مورچه کش GARDEN PRO

 1. دولخانی

  سلام بعد استفاده از مورچه کش چه مدت زمان طول میکشه تا مورچه ها نابود شن

 2. پارسا

  مورچه کش GARDEN PRO قیمتش چنده

 3. کمال

  سلام اگه شهر دور باشیم سفارش بدیم میفرستین برامون

 4. مینا

  اون مورچه های بالدار بزرگم هم نابود میکنه

 5. سامیار

  سلام من استفاده کردم مورچه کش GARDEN PRO خیلی راضی بودم مرسی ازتون

 6. پورربی

  سلام سم مورچه میخواستم برای اون مورچه های ریز

 7. ملا تقی زاده

  اقا عمده بخوایم از مورچه کش GARDEN PRO تخفیفم میدین

 8. غیبی

  سلام منم خیلی راضی هستم منطقه ما جوریه که پر مورچه هستش و این مورچه کش تمام مورچه هارو دفع میکنه

 9. اشرف جوان

  سلام سم قوی تر از اینم دارین؟؟؟؟

 10. یوسفی

  سلام مرسی بابت سم خوب و با کیفیتتون از شر مورچه ها خلاصم کردین دمتون گرم

راهبری

سبد خريد من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

نمایش سریع

بستن

دسته‌بندی‌ها