سم پشه کش BUT

(دیدگاه 10 کاربر)

قویترین پشه کش  ⇐ پشه کش BUT

 پشه کش BUT تنها سم ثبت شده در “ای پی ای” در جهان و تنها سمی است  که در دانشگاههای معتبر جهان  مورد تائید و آزمایش قرار گرفته  و دارای  گواهی ثبت اختراع میباشد  سم پشه  کش بات به دلیل فرمولاسیون خاص خود بعد از اعمال به سطح یا منطقه مذبور باعث ایجاد پیوستگی مولکولی با سطح ،با  آب باران  و غیره اثر گذاری خود را از دست نمی دهد.

«زمان را از دست ندهید»

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986


شناخت پشه

پَشه (به انگلیسی: Mosquito) به گروهی از حشرات گفته می‌شود که در خانوادهٔ Culicidae قرار می‌گیرند. جنس ماده بیشتر گونه‌های پشه زندگی انگلی دارند و از راه خوردن خون جانوران دیگر از جمله پستانداران، پرندگان، خزندگان، دوزیستان و حتی برخی از ماهی‌ها تغذیه می‌کنند و برخی از آن‌ها بی‌مهرگان را نیز هدف قرار می‌دهند. خونی که از این راه از دست می‌رود ناچیزتر از آن است که اهمیتی داشته باشد اما خارش تحریکی محل گزش می‌تواند یک عامل آزاردهنده جدی باشد. مهمتر از آن برخی از گونه‌های پشه به عنوان ناقل بیماری‌های گوناگون عمل می‌کنند و عامل بیماری را از یک میزبان به یک میزبان دیگر منتقل می‌کنند. مالاریا، تب زرد، ویروس نیل غربی و فیلاریازیس از خطرناکترین انواع بیماری‌های هستند که توسط برخی انواع پشه منتقل می‌شوند. 


 


 پشه کش BUT

سم  مایع و بدون بو 

 پشه کش BUT تنها سم ثبت شده در “ای پی ای” در جهان و تنها سمی است  که در دانشگاههای معتبر جهان  مورد تائید و آزمایش قرار گرفته  و دارای  گواهی ثبت اختراع میباشد  سم پشه  کش بات به دلیل فرمولاسیون خاص خود بعد از اعمال به سطح یا منطقه مذبور باعث ایجاد پیوستگی مولکولی با سطح ،با  آب باران  و غیره اثر گذاری خود را از دست نمی دهد  فرمول مولکولی این سم شفاف است  وبه همین دلیل  هیچ نوع اثر رنگ  و یا لکه از خود به جا نمی گذارد  سم پشه کش بات   شامل ماده ترکیبی  یک حشره کش مایع بسیار موثر  و قوی جهت دفع  و از بین بردن  و کنترل  جمعیت انواع پشه  هاست سم پشه کش بات  دارای اثر ذاری  زیاد و ماندگاری بالا می باشد  سم بات یک پروثروئید  ترکیبی و یک ماده شیمیایی با بوی ناچیز می باشد  این سم از لحاظ قیمت  و میزان سطح پوششی نیز با صرفه میباشد  و این  ویژگی های منحصر به فرد پشه کش بات  این است که بسیار سازگار  با سایر انواع حشره کش ها ،علف کش ها، سموم شیمیایی ،ضد قارچ و کودها بوده و لذاکاربرد همزمان  آن با مواد شیمیایی هیچ ونه مشکلی ایجاد نمی کند  سم ترکیبی پشه کش بات  یک حشره کش رده بالا   در ردیف حشره کش هایی است که جهت دفع مزاحمت  پشه  تولید شده است  این سم به عنوان یک پرثروئید ترکیبی قابلیت این رادارد  که جهت استفاده در نواحی داخل و خارج منزل  را دارد  اما بیشترین  کاربرد آن  در محیط اطراف منازل ،حیاط و باغچه جایی که پشه ها بیشتر تردد دارند  به کار می رود  از این سم می توانید  در ناحیه خارجی مرغداری ها و دامداری ها نیز استفاده کنید .


 

سم پشه کش بات

      سم پشه کش BUT


نحوه استفاده از سم پشه کش BUT

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

 

مبتی بر 10 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 مرور ها برای سم پشه کش BUT

 1. نفیسی

  سلام قیمت این پشه کش چنده

 2. صالح تباری

  سلام من از این پشه کش به تعداد زیاد میخوام تخفیف میدین ؟

 3. موسوی

  سلام این پشه کش بی بو هست یا نه

 4. درخشانی

  سلام ممنونم از شما محصولم به دستم رسید واقعا حرف نداره

 5. چوپانی

  سلام منم سفارش دادم و رضایت دارم ازش

 6. وحید آزادی

  سلام من آلرژی دارم به نیش پشه واقعا اگه از این سم به دور بر خونه بزنم باعث نابودی شون میشه ؟

 7. حسینی

  سلام فروش سم حضوری هم دارین ؟؟؟؟

 8. پناهی

  سلام کاش کمتر از یه لیتر هم از این سم داشتین من استفاده کردم یه ذره کم آوردم

 9. خدابنده

  سلام آیا این سم بی بو هست که از این سم تو محیط بسته استفاده کنیم ؟

 10. جوان دل

  سلام تا چه مدت زمان این پشه کش تاثیر داره روی دفع پشه ها؟

راهبری

سبد خريد من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

نمایش سریع

بستن

دسته‌بندی‌ها