سم عقرب کش +ROBEL

(دیدگاه 10 کاربر)

موثرترین سم عقرب کش بدون بو و بسیار قویسم عقرب کش +ROBEL

سم عقرب کش +ROBEL یک سم  پودری بسیار قوی و  یکی از کشنده ترین  سموم برای دفع انواع گونه های عقرب میباشد  این سم یک فرمولاسیون  منحصر به فرد بسیار قوی دارد.

 

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986


شناخت عقرب 

کژدم یا عقرب و یا دراز دم نام یکی از گونه‌های بندپایان رده عنکبوتیان است که دارای ۸ پا و نیشی با زهر کشنده می‌باشد. نیش عقرب در نوک دم آن قرار دارد. عقرب‌ها شب‌ها به آرامی به فعالیت‌های زیستی خود می‌پردازند و بیشتر در آب و هوایی گرم فعال هستند.عقرب ها به رنگ های مختلفی مثل زرد مایل به قهو ه ای ،قهو ه ای خاکستری و سیاه دارند اندازه آنها بین 5/1تا 18 سانتی متر مختلف است ولی به واسطه شکل بدنی خود که حالتی تخت و صاف دارد  می توانند از شکاف هایی به عرض 3 میلی متر نیز عبور کنند  و خود را وارد خانه انسان نمایند  کژدم یا همان عقرب در محیط خارج از خانه در شکاف و در زمین  ،زیر سنگ ها و زیر پوست درختان بین هیزم ها و مانند آن یافت می شود در محیط خانه در حمام،دستشویی و محیط های مرطوب  دیده می شوند  این جانوران در طول روز در گوشه ای بی حرکت و پنهانند و در طی شب فعالیت خودرا شروع می کنند و به دنبال شکار خود می روند و سم خود را از طریق نیش که در انتهای دم آنها وجود دارد به شکار خود تزریق می کنند.



سم عقرب کش +ROBEL یک سم  پودری بسیار قوی و  یکی از کشنده ترین  سموم برای دفع انواع گونه های عقرب میباشد  این سم یک فرمولاسیون  منحصر به فرد بسیار قوی دارد که شامل اجزایی است که سایزشان 150 برابر کوچکتر از سایر اجزای محصولات امولسیون و 2000 برابر   کوچکتر از سایر اجزای محصولات  میکرو کپسول شده میباشد  وهمین خاصیت باعث تاثیر چند برابری سم عقرب کش میشود ذرات کوچکتر این سم راحت جذب کوتیکول و غشای پوسته حشرات و عقرب ها شده  و آنان را سریع تر از پای در می آورد وجود تعداد بیشتر ذرات  و پخش بهتر آنان در آب در محل مورد استفاده باعث  میشود که تعداد بیشتری  از حشرات در آن واحد درمعرض  کشنده ای از سم مزبور قرار بگیرد  فرمول خاص این سم  باعث میشود  که هیچ گونه اثری از لکه و آۀودگی  بعد از استفاده به جای نماند  در حالی که این امر  در اغلب سموم شیمیایی  حشره کش بسیار معمول است  روبل پلاس با دارا بودن  عناصر فعال و حل کنترل  آفات غیر سمی  امن برای استفاده در اطراف کودکان  و حیوانات خانگی را می دهد  سم عقرب کش بسیار قوی +ROBEL بوی تند و تلخی  برای انسان ها ندارد  اما بوی بسیار تند و تیز را به عقرب ها می دهد  که باعث می شود  آنها منطقه را ترک کنند  پودر حشره کش روبل پلاس یک حشره کش مایع  بسیار قوی  با بوی ناچیز و به رنگ سفید است که جهت از بین بردن عقرب ها و جلو گیری  از تولید مثل و افزایش جمعیت آنان تولید شده است  این سم که با آب ترکیب شده و به حالت اسپری اعمال می شود  به عنوان ترکیب 2000 برابر ریزتر از میکروکپسول شده نسبت به ترکیب های امولسیون بر روی سطوح بهتر پخش و جذب می شود  و به دلیل ویژگیهای فیزیکی خاص خود دارای ماندگاری بیشتری است.


سم عقرب کش +ROBEL

 


نحوه استفاده از سم عقرب کش +ROBEL

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

 

مبتی بر 10 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 مرور ها برای سم عقرب کش +ROBEL

 1. آرش

  سلام برای استفادش پودرو باید با اب قاطی کنیم یا همون بصورت پودر استفاده میکنیم ؟؟؟

 2. سلمانی

  سلام قیمت سم عقرب کش +ROBEL چه قدره

 3. مهتاب

  سلام برای همه نوع عقرب ها میشه استفاده کرد

 4. مینا

  من خرید کردم و راضی هستم ممنونم از شما

 5. قاسمزاده

  سلام این سم به صورت گرمی هم میفروشین؟؟؟
  مثلا 200-300 گرم

 6. حاج مرادی

  سلام دوستان من سفارش دادم و استفاده کردم نتیجه رضایت بخشی داشت شما هم بی درنگ سفارش بدین و نتیجشو ببینین

 7. مریم

  سلام آیا قوی تر از این سم هم موجود دارین؟

 8. سلیمی

  سلام بعد استفاده چه مدت طول میکشه تاثیر بذاره

 9. امید

  سم عقرب کش +ROBEL خیلی خوبه و باعث دفع و نابودی عقرب های خطرناک میشه

 10. نرگس

  فروش عمده هم دارین ؟؟؟؟

راهبری

سبد خريد من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

نمایش سریع

بستن

دسته‌بندی‌ها