سم شپش کش FORESTER

(دیدگاه 10 کاربر)

سم شپش کش  قدرتمند بدون بو ⇐  فورستر آی جی آر  FORESTER IGR

سم شپش کش FORESTER یک سم قوی برای از بین بردن و نابود کردن کامل معضلی بنام شپش  می باشد  فرمول این سم بر پایه ی آب می باشد  این سم بهترین راه برای مبارزه با جمعیت شپش می باشد  مدت نابودی شپش ها و تخم شپش  به وسیله سم به مدت 1 تا 3 هفته میباشد و در این مدت به صورت کامل نابود و ریشه کن می نماید.

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986


شناخت شپش

شِپِش یک راسته از حشرات است. شپش‌ها انگل خارجی، دایمی و اجباری هستند. اجباری به این معنا است که به غیر از بدن پستانداران و پرندگان در جاهای دیگر نمی‌تواند زندگی کند. شپش‌ها در راسته «شپش بی‌بالان» (Phthiraptera) قرار دارند. این راسته دارای بیش از ۳٬۰۰۰ گونه شپش است که انگل خارجی پستانداران و پرندگانند. البته استثناء نیز وجود دارد؛ نوک‌اردکی و خفاش به شپش مبتلا نمی‌شوند.سم شپش کش FORESTER

سم شپش کش FORESTER یک سم قوی برای از بین بردن و نابود کردن کامل معضلی بنام شپش  می باشد  فرمول این سم بر پایه ی آب می باشد  این سم بهترین راه برای مبارزه با جمعیت شپش می باشد  مدت نابودی شپش ها و تخم شپش  به وسیله سم به مدت 1 تا 3 هفته  میباشد و در این مدت به صورت کامل نابود و ریشه کن می نماید از این محلول  نباید به صورت مستقیم بر روی حیوان استفاده کرد  و در هنگام گند زدایی حتما از دستکش مخصوص استفاده نمایید  این مایع ضد شپش فورستر آی جی آر بهترین راه جهت مبارزه  با شپش ها میباشد  این سم شپش را می توان  بر بدن انواع سگ ،گربه اسب و مرغ  استفاده نمود سم شپش کش قویترین سمی است که از سایپر مترین به عنوان ماده اولیه فعال استفاده می کند علاوه بر آن برای نابودی تدریجی شپش ها و تخم های شپش  به مدت 3 هفتع  هرگونه خارش و سوزش ناشی از تزدد این آفت های آزار دهنده  و یا محل گزششان  که جهت مکیدن خون از بدن حیوانا و دریافت موادلازم جهت تخم گذاری انجام می دهد  را متوقف می سازد این سم را می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از عوارض جانبی به طور مستقیم به بدن حیوان به کار ببرید  توجه داشته باشید که حتما مراحل درمان را تکرار و شپش ها رتا بطور کامل از بین ببرید  .


 

سم شپش فورستر آی جی آر

 


سم شپش کش FORESTER

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید. 

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که شاخ و برگ درختان، بوته ها و انواع محصولات بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی به برچسب محصول مراجعه کنید.

مبتی بر 10 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 مرور ها برای سم شپش کش FORESTER

  1. ایمانی

    سلام فرق این محصولتون با سم ضد شپش FORESTER فورستر “ای جی ای” تو چیه؟