سم زنبور کشHARRIS

(دیدگاه 10 کاربر)

بهترین و قویترین حشره کش و زنبور کش بدون بو  با تاثیر فوری⇐ HARRIS

سم قوی و کشنده سریع زنبور HARRIS  دارای یک فرمولاسیون از گروه کلر برای نابودی و ریشه کن کردن  جمعیت زنبورها می باشد  این سموم بر روی طیف وسیعی از زنبورها اثر کرده و دوام بسیار بالایی دارد .

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986


 شناخت زنبور

 زنبورها (یا مُنج) (به انگلیسی: bee) حشرات بالداری هستند که ارتباط نزدیکی با خانواده مورچه‌ها و زنبورهای بی عسل (به انگلیسی: Wasp) دارند. این حشره به دلیل نقش مهمی که در گرده افشانی دارد بسیار شناخته شده‌است. گونه خاصی از خانواده زنبورها به نام زنبور عسل اروپایی که توسط زنبورداران برای تولید عسل و موم پرورش داده می‌شود، شهرت جهانی دارد. بیش از ۱۶۰۰۰ گونه زنبور در هفت خانواده زیستی مختلف در سراسر جهان شناخته شده‌است. HARRIS قویترین کشنده و دور کننده سریع زنبور

سم قوی و کشنده سریع زنبور HARRIS  دارای یک فرمولاسیون از گروه کلر برای نابودی و ریشه کن کردن  جمعیت زنبورها می باشد  این سموم بر روی طیف وسیعی از زنبورها اثر کرده و دوام بسیار بالایی دارد  نحوه عملکرد سم در بدن زنبور به این نحواست که این سم در چربی  بدن زنبور تجمع می کند  فرمولاسیون سم زنبور کش HARRIS میزان اثر گذاری سم را به طرز فوق العاده زیادی  افزایش می دهد  چرا که با عث می شود مولکولهای سم مزبور با مولکولهای سطحی که بر روی آن اعمال می گردد   پیوستی و چسبندگی ایجاد نموده و لذا دارای اثرذاری و ماندگاری طولانی مدت می باشد به دلیل همین خاصیت استفاده از این سم جهت دفع زنبورها در محیط اطراف ساختمان ها بسیار مناسب است.

 

زنبور کش واسپ هارنی

سم کشنده و دورکننده زنبور HARRIS 


نحوه استفاده ازسم کشنده و دورکننده زنبور HARRIS

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

مبتی بر 10 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 مرور ها برای سم زنبور کشHARRIS

  1. محدثه

    سلام جناب وقتتون بخیر من یه سم خیلی قوی برای دفع زنبور میخوام سم زنبور کشHARRIS تاثیرگذار هس یانه

  2. امیر

    سلام قیمت سم زنبور کشHARRIS چنده؟؟؟؟؟؟؟

  3. سیاوش