سم رتیل کش MONOCAN

(دیدگاه 11 کاربر)

نابودی رتیل با قویترین و کشنده ترین سم ⇐ رتیل کش MONOCAN  بدون بو و بسیار سمی 

سم رتیل کش MONOCAN سمی بسیار قوی و بی بو بوده ، این سم یک پرتروئید  ترکیبی میکروکپسول شده می باشذ  که جهت نابودی کامل  رتیل ها تهیه شده است  بهتر است که بدانید اگر از این سم  به عنوان مانعی محیطی برای هجوم  رتیل ها و سایر حشرات به داخل بناها و ساختمان ها استفاده کنید   این سم دارای ماندگاری به مدت 6الی 1 سال خواهد بود  ساختار این حشره کش مایه حاوی کپسول های کوچکی است  که به مرور زمان آزاد شده  ودر نتیجه تاثیر بسیار خوبی  بر روی رتیل ها خواهد گذاشت. 

«زمان را از دست ندهید»

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986


شناخت رتیل

تارانتولا نام عمومی خانواده‌ای از عنکبوت‌های میگالومورف به نام Theraphosidae است که بیشتر در مناطق گرمسیری و بیابانی یافت می‌شوند. تاکنون حدود ۹۰۰ گونه از آن‌ها شناسایی شده‌است. تمامی گونه‌های تارانتولاها شکارچی هستند و بیشتر با استفاده از کمین به شکار می‌پردازند. بزرگ‌ترین گونه تارانتولاها می‌توانند موش‌ها و حتی پرندگان کوچک را شکار کنند. بیشتر آن‌ها برای انسان‌ها بی‌خطر می‌باشند و حتی برخی از گونه‌های آن‌ها به عنوان جانور خانگی به‌شمار می‌آیند در حالی که هنوز آمار دقیقی از میزان مرگ‌ومیر انسانی ناشی از نیش تارانتولا در دست نیست. نیش تارانتولاها زهری دارد که گاهی می‌تواند ناراحتی‌های شدیدی در طی یک دوره چند روزه به وجود بیاورد.

بسته به نوع گونه اندازه آن‌ها از ۲٫۵ تا ۳۰ سانتی‌متر متغیر است. بزرگترین گونه تارانتولای غول پیکر پرنده‌خوار است که در حدود ۳۰ سانتی‌متر طول و ۱۷۰ گرم وزن دارد. این گونه در جنگل‌های بارانی آمریکای شمالی یافت می‌شود. این گونه اغلب از سوسک‌ها، مارها، مارمولک‌های کوچک، قورباغه‌ها، پرنده‌ها و حتی خفاش‌ها و موش‌های کوچک تغذیه می‌کند.

به وفور مشاهده می‌شود که به این جانوران عنوان «رتیل» اطلاق می‌شود که اشتباهی رایج است؛ واژه رتیل، نام عمومی گروه دیگری از عنکبوتیان بوده (راسته Solifugae) که با عنکبوت‌ها تفاوت‌های مشخصی دارند. با توجه به اینکه در ایران گونه‌ای بزرگ جثه از تارانتولا وجود نداشته و عنوان رتیل واژه‌ای قدیمی و بومی است اطلاق آن به اعضای راسته Solifugae که گونه‌های متعددی از آنها از سراسر ایران شناخته شده‌است درست به نظر می‌رسد. سم کشنده رتیل کش MONOCAN

سم رتیل کش MONOCAN سمی بسیار قوی  و بیبو بوده این سم یک پرتروئید  ترکیبی میکروکپسول شده می باشذ  که جهت نابودی کامل  رتیل ها تهیه شده است  بهتر است که بدانید اگر از این سم  به عنوان مانعی محیطی برای هجوم  رتیل ها و سایر حشرات به داخل بناها و ساختمان ها استفاده کنید   این سم دارای ماندگاری به مدت 6الی 1 سال خواهد بود  ساختار این حشره کش مایه حاوی کپسول های کوچکی است  که به مرور زمان آزاد شده  ودر نتیجه تاثیر بسیار خوبی  بر روی رتیل ها خواهد گذاشت  سم رتیل کش مونوکان را می توانید در فنداسیون بناها،ترک ها و شکاف ها به کار ببرید  این کاربد شامل دیوارهای منزل ،طاق ها ،محیط اطراف ساختمان ها  و بناهای مجاور ،گیاهان بوته ها،باغچه ها،زمین ای کلوخه ای  و چمنیفاطراف پشته های کودهای گیاهی،زیرزمین ها ،گاراژ ،اطراف دریچه کانال ها، زیر گلدانی ها ودر قسمت  داخلی منزل در کنار دیواره ها،چارچوب درب ها وپنجره ها و در حالت کلی در هر منطقه ای  که فعالیت رتیل ها مشاده شده است به کار ببرید جهت مصرف 1لیتر از سم رتیل کش مونوکان را در سحی به مساحت 140متر مربع  رادر نواحب خارجی تحت پوشش قرار دهید این سم را می توانید یا اسپری های پمپی و شلنگدار  اعمال نمائید 


سم رتیل کش مونوکان

                  سم رتیل کش MONOCAN


نحوه استفاده از سم رتیل کش MONOCAN

جهت استفاده، مقدار  1لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

مبتی بر 11 مرورها

4.91 امتیاز کل
90.91%
9.09%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 مرور ها برای سم رتیل کش MONOCAN

 1. مینا

  سلام روزتون بخیر
  قیمت سم رتیل کش MONOCAN چنده؟

 2. کلانی

  سلام کمتر از یک لیترهم میفروشین؟

 3. سعید

  سلام خوبه بد نیس

 4. تقی زاده

  سلام من استفاده کردم از این سم عالیه

 5. مهسا

  سلام این سم رتیل کشتون بی بو هستش یا نه

 6. امیر

  سلام
  من از این MONOCAN سفارش دادم هم کیفیتش خوب بود و هم تاثیرگذار بودبرای نابودی رتیل

 7. ایمان

  من از این سم رتیل کش میخوام چطوری سفارش بدم

 8. کبری

  سلام محصول قوی تر از اینم دارین؟

 9. فرید

  سلام کیفیت این سم بسیارعالی هستش من که راضی ام

 10. سمانه

  با سلام و خسته نباشید
  من از این سم رتیل کش MONOCAN استفاده کردم و تاثیر فوق العاده ای در از بین رفتن رتیل ها داشت

 11. احمدی

  سلام کاش کمتر از یک لیتر هم از این سم رتیل کش MONOCAN فروش داشتین

راهبری

سبد خريد من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

نمایش سریع

بستن

دسته‌بندی‌ها