موریانه کش TERMIDORE

(دیدگاه 11 کاربر)

⇓قویترین و بهترین سم موریانه کش بدون بو با تاثیر فوری  و کشندگی سریع مخصوص انواع موریانه⇓

سم موریانه کش TERMIDORE

سم موریانه کش TERMIDORE یک پدافند تخصصی در جهت مقابله و نابودی جمعیت کثیری از موریانه ها میباشد  فرمول مایع موریانه کش ترمیدور  به نحوی است که موریانه ها قادر به دیدن و چشیدن ،بوییدن یا دوری از آن نیستند   وبه جای آن موریانه ها جذب این سم شده و از آن تغذیه می کنند و با این کار خود رابه کام مرگ می کشند سم موریانه کش ترمیدور  جهت کنترل و دفع سریع انواع موریانه ها از قبیل موریانه چوبی ،موریانه فورموسان،موریانه های زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

«زمان را از دست ندهید»

**جهت گرفتن مشاوره و خرید محصول لطفا با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.**

خط1 :09107822258

خط2: 09100444986

 


شناخت موریانه

موریانه (نام علمی: Isoptera) حشره‌ای است از راسته سوسری‌ها (سوسک) (Isoptera)، بالاراستهٔ تورینه‌بالان (Dictyoptera) موریانه‌ها حشراتی هستند که بدنی نرم دارند و به کندی حرکت می‌کنند به حکم طبیعت تا پایان عمر در دژ تاریکی که محل اجتماع آن‌هاست به سر می‌برند زیرا در روشنایی آفتاب و فضای باز یارای ایستادگی در برابر دشمنان بی‌شمار خود را ندارند. موریانه‌ها خطرناک‌ترین موجودات برای سازه‌های چوبی هستند؛ زیرا، بدون ظاهر شدن و جلب توجه انسان، ممکن است سقفی را به کلی ویران کنند و خسارت‌های زیادی را به بار آورند. موریانه‌ها از نظر نوع زندگی به سه گروه عمده تقسیم می‌شوند.

موریانه‌هایی که در زیر خاک زندگی می‌کنند.

موریانه‌هایی که در درون چوب‌های خشک زندگی می‌کنند.

موریانه‌هایی که در چوب‌های مرطوب زندگی می‌کنند.


 سم  موریانه کش TERMIDOR کشنده و موثر

سم موریانه کش TERMIDORE یک پدافند تخصصی در جهت مقابله و نابودی جمعیت کثیری از موریانه ها میباشد  فرمول مایع موریانه کش ترمیدور  به نحوی است که موریانه ها قادر به دیدن و چشیدن ،بوییدن یا دوری از آن نیستند   وبه جای آن موریانه ها جذب این سم شده و از آن تغذیه می کنند و با این کار خود رابه کام مرگ می کشند سم موریانه کش ترمیدور  جهت کنترل و دفع سریع انواع موریانه ها از قبیل موریانه چوبی ،موریانه فورموسان،موریانه های زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد  و همچنین از این سم می توانید به عنوان اسپری در محیط های اطراف ساختمان  تاارتفاع و پهنای 3 متری اطراف درها،پنجره ها ،لوله ها وشکاف دیوارها و درزها و لوازم چوبی استفاده می شود یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سم موریانه کش ترمیدور  باقی ماندن اثرات آن تا 10 سال می باشد  به دلیل تکنولوژی خاصی که در ساخت و تولید این سم به کار گرفته شده  باعث دفع و فرار انواع موریانه ها می گردد  و سیستم نابودی سم موریانه کش ترمیدور اثر گذاری آن براساس برخورد مستقیم و جایگیری می باشد  این سم بصورت  اسپری در محیط اطراف ساختمان ها و دیگر جاها به کار می رود  ماده فعال در سم موریانه کش ترمیدور فیبروئیل 9.1 درصد میباشد .

 

سم موریانه کش ترمیدور

سم موریانه کش TERMIDORE


نحوه استفاده از سم موریانه کش TERMIDORE

جهت استفاده، مقدار یک لیتر  از سم مزبور را با حجم 5 تا 10 لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمایید مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم مزبور مرطوب گردد.

این سم بی بو و بی خطر می باشد ولی قبل سمپاشی حتما از دستکش و ماسک استفاده شود تا از مسمومیت احتمالی جلوگیری عمل آید همچنین در صورتی که در منزل بچه کوچک دارید حداقل به مدت یک روز از منزل به دور باشد تا مشکلی پیش نیاید

 جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل های ترکیبی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید


مبتی بر 11 مرورها

5.00 امتیاز کل
100%
0%
0%
0%
0%
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 مرور ها برای موریانه کش TERMIDORE

 1. کاظم پور

  سلام من یه نجار هستم برای مغازم میخوام یه 4 لیتریشو برام بفرستین

 2. آراز

  حدودا قیمت موریانه کش TERMIDORE چنده ؟

 3. حسن

  سلام سم موریانه کش BONIDE قویتره یا موریانه کش TERMIDORE

 4. قاسمی

  سلام تو سایت چند نوع سم برای موریانه دارین چیاشون متفاوته درصداشون؟

 5. میر مجیدی

  موریانه کش TERMIDORE خیلی سم خوبی هستش ممنونم از شما

 6. وحید

  عالی هستش این موریانه هارو قشنگ نابود میکنه

 7. شهاب

  سلام منم تو گارگاه مبل سازی استفاده کردم و راضی هستم

 8. وطن خواه

  اقا یه لیتر از موریانه کش TERMIDORE میخوام

 9. فرزاد

  سلام موریانه کش TERMIDORE بدون بو هست یا نه

 10. کامران

  سلام جناب فروش حضوری هم دارین ؟؟؟؟؟؟

 11. درویشی

  سلام من سفارش دادم خوب بوده بازم میخوام

راهبری

سبد خريد من

بستن
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

نمایش سریع

بستن

دسته‌بندی‌ها